CUMIND HR

CUMIND HR

Cumind HR to unikalny preparat zawierający ekstrakt z kłącza kurkumy, zmikronizowany i standaryzowany do 95%. W Cumind HR połączyliśmy tradycyjne, sięgające 2500 lat, zastosowanie kurkumy oraz innowacyjną nanotechnologię, aby uzyskać maksymalne wykorzystanie wspaniałych właściwości kurkuminy – głównej substancji czynnej kurkumy, o potężnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwdepresyjnym i przeciwstarzeniowym.

Kurkumina oddziaływuje na wiele celów cząsteczkowych, zapobiegając powstawaniu procesów zapalnych wewnątrz naszego organizmu, które przyspieszają procesy starzenia i mogą wywoływać szereg chorób, takich jak cukrzyca typu 2, depresja, demencja, otyłość oraz choroby jelita grubego i wątroby.

Procesy technologiczne związane z uzyskaniem zwiększonej i wydłużonej przyswajalności kurkuminy zaowocowały powstaniem opatentowanej mieszanki kurkuminy, jej dwóch pochodnych oraz olejków eterycznych. Dzięki zastosowaniu tej mieszanki w CUMIND HR, już po zastosowaniu 1 tabletki dziennie wzbogacamy nasz organizm w zbawienne cząsteczki kurkuminy, które działają nieporównywalnie dłużej niż niewielkie ilości przyprawy dodawanej do potraw czy wyciągów z kurkmy, lub inne standaryzowane ekstrakty z kłącza ostryżu długiego.

Dzięki regularnemu przyjmowaniu kurkuminy mamy szansę starzeć się wolniej i zdrowiej.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu